MŁODZIK D1: Podsumowanie rundy jesiennej

W niedzielę 15 listopada 2020 roku rozgrywki zakończyła III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 6. Do końca czekaliśmy na dobre wieści z Lubonia gdzie swój ostatni mecz rozgrywał Luboński 1943 Luboń. Niestety w derbach Lubonia lepsi okazali się zawodnicy z Luboński 1943 Luboń którzy pokonali 5:1 Stellę Luboń. Tym samym piłkarze z Lubonia zostali Mistrzami Ligi.

Podopieczni Jarosława Zawadzkiego i Bartosza Chmielewskiego ostatecznie uplasowali się na drugim miejscu. O zwycięstwie drużyny z Lubonia zadecydował lepszy bilans bramkowy w bezpośrednich meczach z naszą drużyną ( 2:4 dom i 1:3 na wyjeździe).

Zawodnicy z drużyny Młodzik D1 rozegrali 10 meczy (8-zwycięstw, 1-remis, 1-porażka). Strzeliliśmy 56 bramek tracąc 15. Najlepszym strzelcem został M.Stachowiak zdobywca 10 bramek. Pozostałe bramki strzelali:

- K.Kleszcz i H.Szczepański - po 8 bramek,

- J.Ładniak – 6 bramek,

- J.Weber, J.Jaworski i F.Jurga – po 4 bramki,

- N.Andrzejewski, B.Typański i P.Nowak – po 3 bramki,

- A.Jazgar – 2 bramki,

- M.Krynicki – 1 bramka

Czekamy już na wiosnę i kolejne rozgrywki!!!

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW ZA ZAANGAŻOWANIE, WOLĘ WALKI I POKAZANIE CHARAKTERU PRAWDZIWEGO SPORTOWCA ORAZ DLA RODZICÓW ZA WSZELKĄ POMOC I DOPING NA MECZACH !!!